Temporada 2008-2009



Ona, La filla del mar
Ona, La filla del mar
5 octubre 2008, 12:00 h
Matinal infantil
Direcció: 
 
 
Divamites
Divamites
11 octubre 2008, 22:00h
12 octubre 2008, 18:00 h
Dança
Direcció: 
 
 
Rent
Rent
18 i 25 octubre 2008, 22:00 h
19 i 26 octubre 2008, 18:00 h
PRORROGAT!
1 novembre, 22:00h
Teatre Musical
Jonathan Larson
Direcció: Jaume Gómez
 
 
El huesped del Sevillano
El huesped del Sevillano
2 novembre 2008, 17:30 h
Sarsuela
Lletre: J.I. Luca de Tena i E. Reoyo. Música: J.Guerrero
Direcció: 
 
 
Creuant el riu i a través del bosc
Creuant el riu i a través del bosc
15 novembre 2008, 22:00 h
16 novembre 2008, 18:00 h
Teatre
Joe DiPietro
Direcció: Guillem Peire
 
 
Somriures i llàgrimes
Somriures i llàgrimes
22, 29 novembre 2008, 18:00h
23, 30 novembre 2008,
11:00 i 18:00 h
Teatre musical
Lletra: H. Lindsay & R. Crouse,
Música: Rodgers & Hammerstein
Direcció: Mercè Sesé
 
 
Àtic
Àtic
13 desembre 2008, 22:00 h
14 desembre 2008, 18:00 h
Teatre
Àfrica Ragel
Direcció: 
 
 
Concert de Nadal
Concert de Nadal
21 desembre 2008, 12:00 h
Cant coral
Direcció: 
 
 
L'estel de Natzaret
L'estel de Natzaret
27 desembre 2008, 18:00 h
28 desembre 2008, 18:00 h
3 gener 2009, 18:00 h
4 gener 2009, 18:00 h
Pastorets
Lletra: Ramon Pàmies
Música: Mn. Miquel Ferrer
Direcció: 
 
 
Una hora amb Cole Porter
Una hora amb Cole Porter
10 gener 2009, 22:00 h
11 gener 2009, 18:00 h
Alternativa
Fernando Sesé
Direcció: 
 
 
La importància de ser Franc
La importància de ser Franc
17 gener 2009, 22:00h
18 gener 2009, 18:00h
Teatre
Oscar Wilde
Direcció: Ramon Marimon
 
 
El Ama
El Ama
25 gener 2009, 18:00 h
Sarsuela
Lletra: L.F.Ardavín
Música: J.Guerrero
Direcció: 
 
 
Carnaval
Carnaval
7 febrer 2009, 22:00 h
8 febrer 2009, 18:00 h
Teatre
Jordi Galceran
Direcció: Joaquim Rubio
 
 
Mag Lari
Mag Lari
22 febrer 2009, 18:00 h
Carnaval infantil
Festa de disfresses més espectacle
Direcció: 
 
 
Central park west
Central park west
28 febrer 2009, 22:00 h
1 març 2009, 18:00 h
Teatre
Woody Allen
Direcció: 
 
 
El timbaler del Bruc
El timbaler del Bruc
15 març 2009, 17:30 h
Sarsuela
Agustí Cohl Grau
Direcció: 
 
 
La Generala
La Generala
22 març 2009, 10:30
Sarsuela
Lletra: G.Perrín i M.de Palacios
Música A.Vives
Direcció: 
 
 
El llop i les 7 cabretes
El llop i les 7 cabretes
19 abril 2009, 12:00 h
Matinal infantil
Direcció: 
 
 
La nit de reis (o el que vulgueu)
La nit de reis (o el que vulgueu)
25 abril 2009, 22:00 h
26 abril 2009, 18:00 h
Teatre
William Shakespeare
Direcció: 
 
 
Opereta & Ópera
Opereta & Ópera
16 maig 2009, 22:00 h
17 maig 2009, 18:00 h
Concert líric
Direcció: 
 
 
Alícia en el país de les meravelles
Alícia en el país de les meravelles
17 maig 2009, 12:00 h
Matinal infantil
Direcció: 
 
 
La corte de Faraón
La corte de Faraón
24 maig 2009, 17:30 h
Sarsuela
Lletra: G.Perrín i M.de Palacios
Música: V. Lleó
Direcció: 
 
 
Treballs dels Tallers de Teatre
Treballs dels Tallers de Teatre
6 i 7 juny 2009
Tallers de teatre
Direcció: 
 
 
Concert del 25è aniversari
Concert del 25è aniversari
14 juny 2009, 12 h
Cant Coral
Direcció: 
 
 
Concert del 10è aniversari
Concert del 10è aniversari
14 juny 2009, 18:00 h
Cant Coral
Direcció: 
 
 
Fuente Ovejuna
Fuente Ovejuna
26 juny 2009, 22:00h, 27 juny 2009, 22:00 h
28 juny 2009, 18:30 h
Teatre
Lope de Vega
Direcció: