Temporada 2009-2010



The Show Choir
The Show Choir
25 setembre 2009, 22:00 h
Cant Coral
Direcció: Tomàs Rosado
 
 
Puk somiar una nit d'estiu
Puk somiar una nit d'estiu
3 octubre 2009, 22:00 h i 4 octubre 2009, 18:00 h
Dansa
Direcció: Leo Quintana
 
 
Les amargues llàgrimes de Petra von Kant
Les amargues llàgrimes de Petra von Kant
17 octubre 2009, 22:00 h i 18 octubre 2009, 18:00 h
Teatre
Rainer W. Fassbinder
Direcció: Quim Fuster
 
 
Instants
Instants
8 novembre 2009, 12:00 h
Matinal infantil
Direcció: Màgic Edgar
 
 
Opereta&Òpera
Opereta&Òpera
14 novembre 2009, 22:00 h i 15 novembre 2009, 18:00 h
Concert líric
Direcció: Montse Gràcia
 
 
Els contes d'Andersen
Els contes d'Andersen
22 novembre 2009, 12:00 h
Matinal infantil
Companyia Renaixença
Direcció: Companyia Renaixença
 
 
Concert Miller/Porter
Concert Miller/Porter
12 desembre 2009, 22:00 h i 13 desembre 2009, 18:00 h
Concert
Direcció: Alícia Ferrer i Francesc Góngora
 
 
Concert de Nadal
Concert de Nadal
20 desembre 2009, 12:00 h
Cant Coral
Els Picarols coral infantil, Cantabile cor de noies i cor Vivace
Direcció: Tanti Fabregat, Laia Jornet, Tomàs Rosado i Núria Vilardebó
 
 
L'estel de Natzaret
L'estel de Natzaret
26 i 27 desembre 2009, i 2, 3 gener 2010, 18:00 h
Teatre
Ramon Pàmies
Direcció: Josep Maria López
 
 
Annie
Annie
Dissabtes 23 i 30 de gener de 2010 a les 18h i diumenges 24 i 31 de gener de 2010 a les 11h i a les 18h
Teatre musical
C.Strouse, M.Charnin i T.Meehan
Direcció: Sonsoles Santís, Mercè Sesé i Xavier Vilajosana
 
 
Ràdio Elèctric
Ràdio Elèctric
14 febrer 2010, 18:00 h
Carnaval infantil
Companyia TGràcia
Direcció: 
 
 
En la ardiente oscuridad
En la ardiente oscuridad
19 i 20 febrer 2010, 22:00 h i 21 febrer 2010, 18:00 h
Teatre
Antonio Buero Vallejo
Direcció: Jordi Aguerri
 
 
Gigantes y cabezudos
Gigantes y cabezudos
7 març 2010, 18:00 h
Sarsuela
M.Fernández Caballero i M.Echegaray
Direcció: Albert Gràcia
 
 
Una hora amb George Gershwin
Una hora amb George Gershwin
13 març 2010, 22:00 h i 14 març 2010, 18:00 h
Teatre alternatiu
Direcció: Fernando Sesé
 
 
L'aneguet lleig
L'aneguet lleig
14 març 2010, 12:00 h
Matinal infantil
Companyia TGràcia
Direcció: 
 
 
Les dones sàvies
Les dones sàvies
27 març 2010, 22:00 h i 28 març 2010, 18:00 h
Teatre
Molière
Direcció: Josep Maria López i Sonsoles Santís
 
 
La rateta presumida
La rateta presumida
18 abril 2010, 12:00 h
Matinal infantil
Companyia Guasch Teatre
Direcció: 
 
 
El motí del caine
El motí del caine
24 abril 2010, 22:00 h i 25 abril 2010, 18:00 h
Teatre
Herman Wouk
Direcció: Joaquim Rubio
 
 
Projecte Simpa
Projecte Simpa
1 maig 2010, 22:00 h i 2 maig 2010, 18:00 h
Teatre
Direcció: Guillem Peire i Roger Vilarrúbia
 
 
Martin Guerre
Martin Guerre
15, 21 i 22 maig 2010, 22:00 h 16 i 23 maig 2010, 18:00 h
Teatre musical
A.Boublil i C.M.Schönberg
Direcció: Montse Gràcia
 
 
Treballs dels tallers de teatre I
Treballs dels tallers de teatre I
29 de maig a les 20h i 30 maig 2010 a les 18h
Teatre jove
Direcció: 
 
 
Concert de presentació de Vivace
Concert de presentació de Vivace
12 juny 2010, 20:00 h
Cant Coral
cor Vivace
Direcció: Tomàs Rosado
 
 
Concert de fi de curs de Cantabile
Concert de fi de curs de Cantabile
13 juny 2010, 19:30 h
Cant Coral
Cantabile cor de noies
Direcció: Laia Jornet
 
 
Concert de fi de curs dels Picarols
Concert de fi de curs dels Picarols
20 juny 2010, 12:00 h
Cant Coral
Els Picarols coral infantil
Direcció: Tanti Fabregat, Laia Jornet i Núria Vilardebó
 
 
Treballs dels tallers de teatre II
Treballs dels tallers de teatre II
19 i 20 juny 2010, 18:00 h
Teatre jove
Direcció: